Autorizovaný distributor a servisní středisko kancelářské techniky značky KYOCERA-MITA

Profil firmy : Firma byla založena v roce 1993 pod názvem T.K.X. s.  r. o. a v oblasti kopírovací a kancelářské techniky se pohybuje od samého začátku. 
V roce 1996 se činnost firmy rozrostla o prodej a montáž průmyslových vratových systémů a protože bylo potřeba rozdělit obě činnosti i ekonomicky, došlo ke vzniku dvou společností s rozdílným zaměřením. Jednou je firma TKX ENGINEERING, která se zabývá výhradně vratovými systémy a druhou je TKX COPY, jejíž hlavní činností je prodej a servis kancelářské techniky značky Kyocera - Mita.
Obě společnosti vycházejí z původního názvu s připojením jejich vlastního podnikatelského zaměření a obě jsou majetkem jediného
vlastníka. Obě jsou společnostmi s ručením omezeným.
Oficiálním dealerem firmy Kyocera - Mita jsme již od roku 1995 a naším největším regionálním partnerem je pobočka Komerční banky Teplice a všechny její expozitury. Tato spolupráce trvá již od roku 1995 k oboustranné spokojenosti.

Home
Historie
Sortiment
Akce
Ceníky
Servis
Kontakty

Profil výrobce : Dějiny Japonské společnosti Mita začínají roku 1934, kdy byl založen první závod na výrobu tiskárenských strojů v Osace. První předchůdce současných analogových kopírovacích strojů byl v závodech Mita vyroben roku 1951.
V roce 1957 začala firma se svými produkty pronikat na světový trh a stala se uznávanou značkou v mezinárodním měřítku. Mita se velmi brzy zařadila na špičku v oblasti vývoje a výroby kopírovací techniky a roku 1974 dává na trh svůj první kopírovací stroj na normální kancelářský papír.
Podnik založený roku 1964 v Hirakatě byl v roce 1984 od základů modernizován a patří mezi nejlépe vybavené provozy Mity. Plně automatizovaný závod na výrobu spotřebního materiálu Mita, postavený v Jižní Karolíně v USA, zahájil svou produkci v květnu 1992.
Dlouhodobě standardně kvalitní výstupy z výrobních linek byly důvodem udělení certifikátu o kvalitě výrobků podle mezinárodní normy ISO 9002 všem výrobním závodům Mita.
Příprava na vstup do nového tisíciletí je poznamenána výraznou změnou vývojových trendů v této oblasti se zaměřením na dig
italizaci.
I v této nové etapě se Mita snaží Ľtom široký výběr nových digitálních multifunkčních produktů, oceněných předními světovými testovacími laboratořemi.
Nedávné partnerské spojení s významným světovým výrobcem elektronických prvků a skvělých laserových tiskáren Kyocera posouvá ještě výrazněji vývoj nových zařízení vpřed.
Dne 5. října 1998 byla zahájena úzká spolupráce dvou významných japonských společností Mita a Kyocera. Tato vzájemně výhodná strategická spolupráce má dopad především na provázanost výzkumných a vývojových laboratoří a dále na zefektivnění výroby a distribuce.
Spojení nejmodernější techniky kopírovacích strojů Mita se špičkovými tiskovými technologiemi Kyocera nese již své první ovoce ve formě společných nových digitálních kopírek-tiskáren.
Firma Kyocera corporation, založená v roce 1959, se zabývá vývojem a výrobou optických a elektronických systémů včetně kamer a fotografických přístrojů, laserových tiskáren a telekomunikačních zařízení. Kyocera patří mezi přední světové výrobce mikrokeramických a elektronických součástek, solárních článků a mobilních telefonů.
Rok 2000 se stal milníkem ve spolupráci obou firem Kyocera a Mita. Prvním opravdu společným produktem, využívajícím systém digitální laserové technologie Mita a síťového připojení Kyocera jsou stroje nové řady KM.
Značka kopírovacích systémů připojitelných k počítačovým sítím již v názvu KM připomíná svůj původ právě ve spojení dvou špičkových technologií Kyocer
a a Mita